Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 6

Çağatay Ulusoy Kimdir ?

Çağatay Ulusoy Kimdir ?

Çağatay Ulusoy ,  23 Eylül 1990 yılında doğmuş  ünlü bir manken ve oyuncudur. Fiziği manken olmaya oldukça elverişli olduğundan dolayı , iş kariyerine öncelikle mankenlikle başlamıştır. Daha sonra , dizi teklifleri de almış  ve dizilerde oynamıştır.  Daha önceleri bir çok dizide figüran da olmuş olan Çağatay Ulusoy ,  en büyük çıkışını Adını Feriha Koydum dizisinde ki Emir Sarrafoğlu rolü ile yakalamıştır.

 

Yakın tarihte ,  narkotik polisinin yaptığı operasyon ile 34 kişi ile birlikte göz altına alınmıştır. Savcılık ilk olarak 15 kişiyi serbest bırakmıştır. 2. Defa serbest bırakılanlar arasında ise Çağatay  Ulusoy vardır.  Çağatay eğitim  olarak da yüksek eğitim almış ve  sulama sistemleri bölümünü bitirmiştir.

 

Oyunculuk kariyerinin başlangıcı ise , Usta oyuncular olan  Vahide Gördüm ve Altan Gördüm ‘ ün  sanat okulunda kendisini geliştirek başlamıştır. Kısa süre içerisinde  atak yapmış ve başarıyı elde etmiştir. Şu an ise , med cezir dizisinde oynamaktadır.  Özel hayatında ise ,  Serenay Sarıkaya  ile birliktedir.

Yorumlar

  1. Yaman Sam dedi ki:

    Çağatay Ulusoyun doğum günü 28 olmalı idi.

  2. sevda dedi ki:

    çok yakışıklı aynı ekin koç gibi ama ekin koç dereceyi geçiyor

Yorum Yaz