Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 0

Dilara Aksüyek Kimdir Kaç Yaşında ?

Dilara Aksüyek Kimdir Kaç Yaşında ?

Dilara Aksüyek 1987 yılında İzmir Karşıyakada dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudr. Evlerden biri adlı dizide önceden rol almıştrı. Bir çok yan rolde oynadıktan sonra bu sene çekilmiş ve yayınlanmış olan Merhamet adlı dizide Özgü Namal ile birlikte rol almış ve çok başarılı bir şekilde zor bir karakteri canlandırmıştır.

 

Dilara Aksüyek Merhamet isimli bu dram dizisinde Şadiye rolünü canlandırmıştır. Dizi ise Hande Altaylı ‘nın Kahperengi isimli romanında uyarlanmıştır. Bu dizide bir fahişeyi canlandıran güzel oyuncu çok başarılı rol yapmaktadır. Dizinin bir kısmında ürkek bir kızı oynayan güzel oyuncu bir kısmında da baş belası bir fahişeyi canlandırır iki açıdan bakıldığında da harika rol yapmıştır. Senaryoyu okuduğu zaman çok heyecanlandığını dile getirmiştir.

 

Dilara Aksüyek bir fahişe rolünü canlandırmanın gerçekten çok zor olduğunu söylemiştir. Kendisi de bu konuda gerçekten çok haklıdır çünkü naif kadın rolünü oynamak her zaman çok daha kolay ve başarılı olabilir, diğer rol zordur.

Yorumlar

 1. petunyaa dedi ki:

  çok hayranınımmmmmm;;;;;;;;;;;

 2. petunyaa dedi ki:

  çok güzel bir kzzsınnnn ??????????

 3. ozlem dedi ki:

  ben onu ic beyenmedim cok cirkinj bir sey lllllllllllllllllllllllllllllllyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 4. Cicek babazade dedi ki:

  Cok guzelsin dizide hepsinden guzeli sensin Dilara

Yorum Yaz