Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 0

Esra Erol Kimdir Kaç Yaşında ?


Esra Erol Kimdir Kaç Yaşında ?

Esra Erol ; 12 Mayıs  1982 yılında İstanbul’ da doğmuştur.  Son yıllarda   televizyonlarda sunduğu evlilik programları ile bir çok kişinin mutluluğuna aracı olmuş ve  meslek  kariyerinde önemli adımlar atmıştır.  Eğitim hayatı ise , Kütahya’ da geçmiş  orada  Kız lisesinde çini ve seramik  bölümünü bitirmiştir.

 

Daha sonra    Radyon Televizyon bölümünde eğitim almaya karar vermiş  ve  eğitimi bittikten sonra  Maltepe üniversitesinde diksiyon  ve spikerlik kurslarına katılarak  onu meslek hayatında  önemli noktalara getirecek olan  eğitimi almıştır.  Uzun süre  televizyonlarda sunuculuk , spikerlik yapmıştır ve bir çok kanal da çalışmıştır.

 

Bu gün ki  sunduğu programların temelini  ilk olarak Dest-i İzdivaç adıyla Flash tv de sunduğu bir evlilik programıydı. Kısa bir süre önce hamile olan  Esra Erol ani bir rahatsızlık sonucunda  hastaneye kaldırıldı ve   4 aylık bebeğini düşürdüğü öğrenildi.    Buna rağmen ,  güler yüzünden ödün vermeyen Esra Erol , halen ATV’ de   evlilik programını sunmaktadır. Sağlık durumunda ise hiç bir sıkıntı yoktur.

Yorumlar

  1. kemal dedi ki:

    esra erol kişiliğiyle ve neşesiyle en tv poroglamcışı

Yorum Yaz