Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 20 Nisan 2014
Beğen 1

Güneşi Beklerken Dizisinin Oyuncuları Kim Yağmur Tanrısevsin Kim ?

Güneşi Beklerken Dizisinin Oyuncuları Kim Yağmur Tanrısevsin Kim ?

24 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelen ve aslen Mersinli olan Yağmur Tanrısevsin, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nde üniversite öğrencisidir. Yaptığı çoğu röportajda megaşehir İstanbul’a alışamadığı demeçleri veren Yağmur Tanrısevsin, sık sık Mersin’e ailesinin yanına gittiğini dile getiriyor.

Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Yağmur Tanrısevsin, ilk olarak 2011 yılında “Show TV” ekranlarında yayınlanmaya başlayan kadrosunda Vahide Perçin, Deniz Uğur, Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya ve Ceyda Ateş gibi güçlü isimlerin yer aldığı “Adını Feriha Koydum” adlı dizide Emir ile Feriha aşkının arasına giren “Ece” adlı kötü karakter ile seyircilerin karşısına çıktı.

Rol aldığı ilk dizide büyük bir çıkış yakalayan Yağmur Tanrısevsin, “Adını Feriha Koydum” dizisindeki rolünün ardından “Rüya Gibi Geçti” ve “Aşk Ağlatır” adlı dizilerde oyunculuk performansını sergileme fırsatı yakaladı. Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı son dizi projesi Kanal D ekranlarında yazın yayınlanmaya başlayan “Güneşi Beklerken” adlı dizi olmuştur.

Yorumlar

  1. aysel diyor ki:

    gercektende yagmur tanrisesvin guzel cok guzel bir kiz ama yani kotu rollerde oynadigi cokkotu

Yorum Yaz