Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 23 Nisan 2014
Beğen 1

Güneşi Beklerken Dizisinin Oyuncuları Kim Yağmur Tanrısevsin Kim ?

Güneşi Beklerken Dizisinin Oyuncuları Kim Yağmur Tanrısevsin Kim ?

Yağmur Tanrısevsin : 24 Ağustos 1990 tarihinde doğmuş olup aslen Mersinlidir. Marmara Üniversitei’nin Güzel Sanatlar Fakültesinde öğrencidir. Ailesi Mersinde yaşayan Yağmur’ un sık sık aile ziyaretinde bulunduğu biliniyor. Bunun yanısıra oyunculuk eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesi’nde almıştır.

 

Oyuncu hakkındaki bilgilerden sonra sizlere Güneşi Beklerken Dizisi hakkında da bilgiler vermek istiyoruz.

 

Güneşi beklerken dizisi  Altan Dönmez yönetmenliğinde  Emre Kınay , Hande Doğandemir  ve Kerem Bürsin ‘in başrollerini paylaştığı    genel olarak gençleri referans alan dizidir. Kanal D  ‘ de yayınlanan bu dizi  ; aşk ,  gerilim  kimi zamanda  aksiyon konularını ele almaktadır.  Emre Kınay , dizi içerisinde   Cihan Güzel adında bir öğretmeni canlandırmaktadır.

 

Hande Doğandemir ise ,  film içerisinde olan Cihan Güzel’ in kayıp olan  kızı Zeynep Yılmaz’ ı canlandırmaktadır.  Kerem Bürsin  ise  isminde bir değişiklik yapılmamış  ve  Zengin bir  aileye sahip ama babası ile sorunları olan bir öğrenciyi Kerem Sayer ismi ile canlandırmaktadır.  Son bölümlerde  dizinin akışı oldukça değişmiştir. Güneşi beklerken dizisi , ekranlara bağlayan senaryoları ile hala yayın yapmaktadır.  Kerem Sayer  adı ile bilinen  Kerem Bürsin  en yakın arkadaşının kız arkadaşı olan Zeynep Yılmaza  aşık  olmuş ve dizide gelişmeler sonucu ikisi  bir aşk yaşamaya başlamıştır.

 

Kerem Sayer’in zaten bir sevgilisi olduğundan dizi içerisinde çekişmeler  ve daha bir sürü aşklar  gerçekleşmektedir. Güneşi beklerken dizisini her Perşembe Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yorumlar

  1. aysel diyor ki:

    gercektende yagmur tanrisesvin guzel cok guzel bir kiz ama yani kotu rollerde oynadigi cokkotu

Yorum Yaz