Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 17 Nisan 2014
Beğen 9

Hadise Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Hadise Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Hadise adıyla bilinen ekranların başarılı şarkıcılarından biri olan Hadise Açıkgöz, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers bölgesindeki Mol kentinde dünynya geldi ve orada büyüdü. Idool 2003 yarışmasına katılan Hadise o yarışmada birinci olamasa da bazı şirketlerden albüm çıkarma teklifi aldı.

 

“Stir Me Up” isimli single şarkısıyla Türkiye’de adından söz ettirmeye başlayan Türk asıllı Belçika doğumlu olan Hadise Açıkgöz, daha sonra pek çok albüm ve single parça çıkararak Türkiye’de herkesin kendisini tanımasını sağlamıştır.

 

Hadise Açıkgöz son zamanlarda magazinde Erol Köse ile yaşadığı problemler ile gündeme gelmişir. Erol Köse’nin Hadise’nin kilo problemleriyle dalga geçmesinden sonra Hadise kendini sıkı bir spora vererek ciddi derecede zayıflayarak eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşmayı başarmıştır.

 

Ayrıca Hadise Açıkgöz, Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Türkiye yarışmasında Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Murat Boz gibi isimlerle birlikte juri üyeliği yapmaktadır.

 

Tüm bunlar ile birlikte Hadise’nin ismi Sinan Akçıl’la anılmıştır. Daha sonra Sinan Akçıl ve Hadise çifti ayrılık kararı almıştır.

 

Başarılı sanatçıya KimdirWiki ekibi olarak müzik hayatında başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz