Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 4

Onur Tuna Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?


Onur Tuna Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

2 Temmuz 1985 tarihinde Çanakkale de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi iktisat bölümünde okumuştur. Üniversite eğitimi alırken aynı zamanda da dört yıl mankenlik yapmıştır. Müzikle de uğraşmaktadır. Onur Tuna aynı zaman da Ege Üniversitesinde ses eğitimi almıştır. Acın Verdi, Tıpkı Sen adında iki bilinen şarkısı vardır ve beste yapmaktadır. Ortaokuldan beri lisanslı olarak Galatasaray da basketbol oynamıştır. Aynı zaman da Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

 

Babası öğretim üyesi bir matematikçi olduğu için hep eğitime önem verdiğini belirtmiştir. Bir abisi vardır o da matematik öğretmenidir. Onur Tuna’nın yıldızının parladığı dizi Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisidir. Bu dizi de sıraç karakterini canlandırmaktadır.

 

Onur Tuna aynı zaman da şiir yazdığını söylemiştir. Romantik ve babalığa yatkın biri olduğunu belirtmiştir. Kendisi Fenerbahçelidir. Aşkta cesur olduğunu söylemiştir. İngiliz asıllı olan Yasemin Allen ile bir ilişkisi olduğu gözler önündedir. Yasemin Allen merhamet dizisinden sonra muhteşem yüzyılda cariye rolünü canlandırmaya devam etmektedir.


Yorumlar

  1. surə diyor ki:

    Seni çoook seviyorum dizilerinide hep izliyorum seni azeriden izliyorum seni azeribaycana beklerim

  2. banu diyor ki:

    seni seviyorum onurum

  3. Mrs. Tuna *--*♡ diyor ki:

    Seni seviyoruuum Onur Abiiii

Yorum Yaz