Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 17 Nisan 2014
Beğen 9

Volkan Demirel Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Volkan Demirel Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Fenerbahçe Spor Kulübünün başarılı kalecilerinden biri olan Volkan Demirel, 27 Ekim 1981 tarihinde İstanbul’un Merdiven Köy Mahallesi bölgesinde dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 32 yaşında olan Volkan Demirel, Fenerbahçe Spor Kulübünün Futbol takımında kalecilik yapmaktadır.

 

Kaleci Volkan Demirel’in forma numarası ise 1′dir. Türk uyruklu olan Volkan Demirel’in boy uzunluğu 1,91 cm olmak ile birlikte kilosu ise 90 kilogramdır.

 

Başarılı bir kaleci olan Volkan Demirel’in Fenerbahçe’den önceki takımı ise Kartalspor’dur. Kartalspor futbol kulübünde şimdiki takım arkadaşı Egemen ve eski takım arkadaşı Servet ile birlikte forma giyen Volkan Demirel daha sonra başarılı bir yükselişten sonra Fenerbahçe kulübüne transfer olarak yıldızının parladığı dönemi yaşamaya başlamıştır.

 

Fenerbahçe kulübüne tecrübeli kaleci Rüştü Reçber’in yedeği olarak transfer olan Volkan Demirel daha sonra Rüştü Reçber’in sakatlığı sırasında forma giyerek kendini kanıtlamayı başarmıştır.

 

Aynı zamanda milli takımda da forma giyen Volkan Demirel, milli takımın da as kalecisidir. Genç ve başarılı kaleci olan Volkan Demirel’e KimdirWiki ailesi olarak futbol hayatında ve kalecilik kariyerinde başarılar diliyoruz.

Yorumlar

  1. 125 diyor ki:

    çok ii :)

  2. 125 diyor ki:

    :poop:

  3. helin diyor ki:

    ödevime yardımcı olduğun için sağol

Yorum Yaz