Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 17 Nisan 2014
Beğen 0

Zayn Malik Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Zayn Malik Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

One Direction grubuyla özellikle genç kızlar olmak ile birlikte milyonların gönlüne taht kurmuş olan şarkıcı, DJ ve besteci Zayn Malik, 12 Ocak 1993 tarihinde İngiltere’nin Bradford bölgesinde dünyaya gelmiştir. Zayn Malik, günümüz yılına (2013) göre 20 yaşındadır.

 

Genç yaşına rağmen tıpkı diğer One Direction grubu üyeleri gibi bu kadar çok fana sahip olmanın kendisi için büyük başarı olduğunu belirten Zayn Malik, kendisi gibi sanatçı olan ve Little Mix üyesi olan Perrie Edwards ile ilişki sürdürmektedir. Zayn Malik daha önce ise Rebecca Caroline Ferguson ile ilişki yaşamıştı fakat aralarındaki yaş farkından dolayı çift ayrılık kararı aldı ve şu an Rebecca Caroline ile birliktedir.

 

Biraz da Zayn Malik’in özel hayatı hakkında bilgi verecek olursak; Zayn Malik kendisinin saçları yüzünden ilkokulda iki okul değiştirmek zorunda kaldığını belirtiyor. Daha sonra ise kardeşleriyle başka bir okula geçince yeni okuluna uyum sağladığını belirten başarılı sanatçı, çocukken yaramaz bir çocuk olduğunun da altını çiziyor.

 

Genç ve başarılı sanatçı One Direction grubu üyesi olan Zayn Malik’e KimdirWiki ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Yorumlar

 1. alev diyor ki:

  <3

  1. alev diyor ki:

   zayn seni sewiyorum

 2. hayatini zayn'e adamiş olan bir diectioner diyor ki:

  ben tam 3 yildir directionerim ve grup üyelerinin hepsinin yeri benim için aynidir.ama nedense zayn malik için öyle diyil diyerleri için ne hissediyosam ona daha da fazlasini hissediyorum.sakin yanliş anlamayin ben ayrimcilik yapmam sadece zaynin yerinin bende başka olduğunu anlatmak istedim….

 3. remziye diyor ki:

  meryem uzerli 29 yaşındadır

  1. remziye diyor ki:

   evet 29 yaşında

 4. Mahvuz diyor ki:

  Kuze diyayi hoo mın te kıro

 5. shahla diyor ki:

  Zayn malik hayatimin bir parcasidir diye bilirim.onu hayrani bazen duwunuyorum onu
  Benden cok seven varmi acaba .onu cooooook beyeniyorummm

Yorum Yaz