Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz.
Beğen 2

Zehra Çilingiroğlu Vikipedi Kaç Yaşında ?


Zehra Çilingiroğlu Vikipedi Kaç Yaşında ?

“Zehra Çilingiroğlu”, 15 Ocak 1988 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Daha doğmadan bile üne kavuşan Zehra Çilingiroğlu ünlü şarkıcı, oyuncu, sunucu Hülya Avşar ve iş adamı Kaya Çilingiroğlu’ nun kızlarıdır. Annesi ve babasının ünlü olması nedeniyle ülkemizde tanınmaktadır. Doğumundan önce ve sonra aylarca adından bahsettirmiştir.

 

Eğitimine İstanbul’ da hala devam eden “Zehra Çilingiroğlu”, yaşının çok küçük olmasına rağmen magazin haberlerinde çok fazla yer almıştır. Annesi gibi çok güzel olan Çilingiroğlu, eski sevgilisini başka bir bayanla görünce, bayanın üzerine demlik fırlatıp olay çıkarmış ve günlerce magazin gündemini meşgul etmiştir. Daha sonra sigara içerken, sevgilisiyle sarmaş dolaş görüntülenen “Zehra Çilingiroğlu” sık sık kötü haberler ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Yaşadığı demlik olayı “Zehra Çilingiroğlu”’ nun davalık olmasına sebep olmuştur. Annesi ve babası tarafından bir süre evden çıkmaması yönünde ceza alan “Zehra Çilingiroğlu”, İstanbul Adliyesinde ifade vermiştir. Baba Kaya Çilingiroğlu da uzlaşma yoluna gitmek istediğini belirtmiştir. Böyle haberlerle gündeme gelen Zehra Çilingiroğlu halk tarafından olumsuz tepkiler almaktadır.

Yorumlar

  1. alex10 dedi ki:

    1988 yılında mı dogdu 28 yaşında he zehra vaybee.. 1998 olmasın o? 🙂

Yorum Yaz