Esat Yontuç Kim Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Esat Yontuç Acun Ilıcalı ile 2008 yılından beri yakın dostluk ilişkisinden de farklı olarak beraber iş yaptığı en yakınlarından biridir. Eski zamanlarda Burcu Esmersoy ile işkisi mevcuttu. 2008 yılında Sine İçli ile nikah masasına oturdu.

Esat Yontuç bir çok başarılı programa imza atmış ve esas meslek olarak tv yapımcılığı ile uğraşmaktadır. Zamanında çok izlenen ve takip edilen bir program olan Var Mısın Yok Musun’da telefon ile bağlanılan Hamdi Bey işte bu adamdır. Herkesin merak ettiği bir sorudur bu. Sine İçli ile çok enteresan ve değişik konseptli bir düğün ile dünya evine girmiştir. Binicilik yaparken tanışmışlardır. Düğüne de at üzerinde giriş yapmışlardır. Ne yazık ki bu birliktelik 2010 yılında son bulmuştur.

Esat Yontuç başarılı bir ünlüdür ve magazin gündemini de bazen gerçekten sarsmaktadır. Özellikle düğünü çok konuşulmuş ve yeni evlenecek çiftlere de örnek olmuştur. Romantizm ve aşk temalı bu düğün gerçekten ilginç örneklerden birisi olmuştu. Magazin dünyasının gözdelerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir