Gökhan Demirkol Kimdir ?

Gökhan Demirkol , bir çoğumuzun  medyadan duyduğu üzere  eski bir futbolcu olup , ünlü oyuncu  Gamze Özçelik ile  uzun süreli bir aşk yaşamıştır.  Eski çifti uzun süre gündemde tutan olay ise , Gamze Özçeliğin rızası olmadan Gökhan Demirkol’un   ünlü oyuncuya tecavüz edip videoya almasıdır.

 

Bu video internet üzerinden bir çok web sitesinde de paylaşılmıştır.  Kısa sürede virüs gibi yayılan video için  Gamze Özçelik  gerekli mercilere başvurarak  videonun kaldırılmasını istemişti. Video ne yazık ki ,  hiç bir şekilde kaldırılamadığı için  hala bir çok internet sitesinde mevcuttur.  Davalık olan Gökhan Demirkol , bir süre ortada görünmediği için ,  yurt dışına kaçtı iddialarıyla gündem sarsılmıştı.

Royal Saat

 

Yargıtay Gökhan Demirkol için yakalama kararı verdiği sırada   Gökhan Demirkol orada  değildi.  Mahkeme  Antalya’ da yapılmış ve şuan  sonuca ulaşmıştır.  2006 yılında  yapılan  davada   Gökhan Demirkol’un  5 yıl  6 ay hapis cezasına karar verilmiş  fakat basketbolcu  8 ay kadar içeride kaldıktan sonra    serbest bırakılmasına karar verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir