Irmak Atuk Kimdir Kaç Yaşında En Güzel Resimleri ?

Çarkıfelek yarışmasındaki güzel hosteslerden biri olan ırmak Atuk, acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu oldukça zorlu bir yarışma olan survivor yarışmasında 2013 yılı gönüllü yarışmacılarından biriydi. İzmir doğumlu Atuk, 2002 Türkiye güzelidir ve yarışmanın ardından düzenlenen Miss model of the World yarışmasında Türkiye’yi 2. Olarak temsil etmiştir.

 

Güzellik yarışmalarındaki derecelerinin ardından profesyonel modellik hayatına başlayan ırmak Atuk, gurbet kadını, lise defteri ve doktorlar gibi dizilerde rol almış ve kendi hazırladığı bir moda programının da sunuculuğunu yapmıştır. Güzel model, oyunculuğunun yanı sıra modelliğe de devam etmektedir.

 

Survivor yarışmasındaki başarılı performansının ardından Çeşme’ye tatile giden ırmak Atuk, arkadaşları ile gittiği ayayorgi koyunda güzelliği ve fiziğiyle nefes kesti. Ünlü model, tatil için gittiği Çeşme’de diva dergisinin onur konuğu oldu. Acun Ilıcalı’nın en önemli adamlarından biri olan ve burcu Esmersoy’la aşk yaşayan Esat yontuç ’un yeni sevgilisi tescilli model olmuştu. Survivor yarışması öncesi başlayan ilişki yarışmada da kesintiye uğramadı. Çiçeği burnunda aşk, bu sayede ayrılık gibi kötü bir dönem yaşamadı.

 

Irmak Atuk resimlerine ulaşmaya çalışsakta bulabildiğimiz bir resmini biyografi profil resmi olarak yazımıza dahil ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir