Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 23 Nisan 2014
Beğen 1

Bade İşçil Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Bade İşçil Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

Bade İşçil 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bade İşçil Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım mezunudur. Mahsun Kırmızıgül ile olan birlikteliğinden sonra tanınmıştır. Oyunculuk hayatına ise Cine5 televizyonunda Metropol Cafe isimli dizide başlamıştır. Ama tabikide Ezel dizisi ile şöhretine şöhret katmıştır güzel oyuncu. Ezel dizi ile iyice tanınan Bade İşçil Ezel dizisinde Şebnem Sertuna rolüyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Ezel dizisinin bitmesinin ardından ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney ‘ de Banu rolünü canlandıran Bade İşçil şuan kariyerinin en parlak dönemlerinden birisini geçirmektedir. Dizide Güney’in karısı rolünü canlandıran Bade İşçil zengin bir iş kadını olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Güzel fiziği ve yüz güzelliği ile gözleri üzerine çeken Bade İşçil kariyerindeki en parlak dönemin ışığından faydalanmasını gayet iyi biliyor. Ekranların sevilen dizisi olan ve çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kuzey Güney dizisi ile kendini iyice yükselten Bade İşçil’e tv hayatında başarılar dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz