Ali Haydar Bozkurt Kimdir Kaç Yaşında Kimle Evli ?

Ali Haydar Bozkurt otomotiv sektörünün prenslerinden birisidir. İlk evliliği iki sene sürmüştür. Kendisi Adanalıdır ve bununla her zaman gurur duyduğunu belirtir.29 yaşında İstanbul!a gelerek otomotiv sektörüne girmiş ve bu sektörde sıfırdan başlamıştır. Ailenin en büyük çocuğu olarak her zaman para kazanma ve büyüklük gösterme yüklerini omzunda taşımıştır.

 

Ali Haydar Bozkurt özgüveni ve sosyalliği sayesinde on sekiz yıldır bu otomotiv sektöründe çok başarılı işlere imza atmıştır. Toyota’nın Türkiye CEO’su olan bu zeki ve kendine güvenen iş adamı firma adına çok önemli işler halletmiş ve bir çok yardım kuruluşunda, destek projelerinde yer almıştır. Aşk hayatında da zorluktan yana olduğunu belirten iş adamı, seveceği kadının kendisini zorlaması gerektiğini bir röportajında söylemiştir.

 

Ali Haydar Bozkurt büyük ve güzel bir başarma örneğidir. Örnek alınması gereken idollerden birisidir. 2013 yılında Melike Güner ile dünya evine girmiştir ve halen evlidir. Düğünler Adile Sultan Sarayında gerçekleşmiş çiftin düğününe 400ü aşkın davetli katılmıştır. Güzel düğündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.