Arzu Akyüz Kimdir Resimleri Kaç Yaşında ?

Arzu Akyüz  Almanya’da ülkemizi başarılı bir şekilde ve güzelce temsil etmiş bir modeldir. Aslen Sivaslıdır. Miss Deutschland güzellik yarışmasında ilk üçe girerek başarı sağlamıştır. Üçüncü olan güzel model bizi harika temsil etmiştir. 2013 Turkuaz Güzellik Yarışmasının da birincisi seçilmiştir. “Uyum ve başarının en güzel örneği” ismiyle yapılan Turkuaz Güzellik Yarışmasının ardından bir kez daha ülkemizi başarı ile temsil etmiş model bundan gurur duymaktadır.

 

Arzu Akyüz mütevazi kimliğinden ve ülkesine olan sevgisinden ötürü bu ödülü tüm ülkesi adına aldığını belirtmiştir. Almanya’nın üçüncü güzel kızı seçilen model gerçekten inanılmaz bir vücuda ve güzelliğe sahiptir. Başka ödüller de alma hayalleri kurduğunu söyleyen model’in önünü açık olduğu bir gerçek. İyi bir kariyer ve başarılı hayata sahip olacağı belli bir şeydir.

 

Arzu Akyüz katıldığı yarışmada üçüncü olurken yarışmanın birincisi Schmidt olmuştur. Elena Schimdt bu sayede 20 bin avroluk ödülü de kazanmıştır. Esas mesleği bir havayolu şirketinde kabin amirliği yapmaktır. Hayalinde oyunculuk vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.