Numan Sırma Kimdir ?

Bursa şehrinde Cavit çağlar tarafından kurulan ve daha sonrasında TMSF’nin el koyduğu Olay TV, 2009 yılında İstanbul’a taşındı. Kanalın yeni sahibi Numan Sırma, bir dönem kanal 7 televizyonunda bir program yapmıştı. Ayrıca sırma bir grup işadamıyla birlikte ortak bir şirket kurmuştu.

 

İstanbul’a taşınması gündemde olan merkezi Bursa’da olan Olay TV’nin yeni merkezi olarak Ayazağa hazırlanıyordu. Numan sırma ile çalışmaları süren kanalın taşınma aşamasının ardından eski personelle çalışılmazken Olay TV’nin yeni çizgisi NTV kanalı örnek alınarak belirlenmişti. İstanbul’da yayın hayatına devam edecek olan kanal, yeni bir merkezde yeni personelle bomba gibi geri dönüyor.

 

“Kötü yol” dizi setinde yakınlaşan İlker Aksum ve Burçin Abdullah kısa süre sonra ayrılmıştı. Abdullah, kısa süre sonra ünlü işadamı Numan sırma ile görüntülenmişti. Mayıs 2013’te Etiler’de cookshop çıkışı objektiflere yakalandı. Kameraların ışıklarını fark eden ikili, apar topar kendilerini taksiye atmıştı. Burçin Abdullah, bir dönem sevilen dizi üvey baba dizisinin üvey babasından zulüm gören genç kız Lamia’yı canlandırıyordu. Abdullah, ilk rollerinin ardından pek çok dizide başarılı performanslarda yer almıştı.

2 Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir