Hasan Surözü Kimdir ?

Adana Demirspor sevdalısı olan Amerika’daki “eat and Go” isimli kafeteryaların sahibi ve Adana Demirspor Kulübü As Başkanı ve Federasyon Sorumlusu Hasan surözü, takımın menfaatleri adına hizmetlerde bulunmak için bu görevde yer alıyor.

 

Amerika Birleşik Devletleri ve İstanbul’da birçok yatırımı bulunan iş adamı Hasan Surözü, verdiği bir röportajda adana Demirspor başkanının isteği üzerine bu görevi kabul ettiğini ve Demirspor taraftarını daha aktif hale getirmek için çaba harcayacağını anlattı. Ayrıca Türkiye futbol federasyonu camiasını da yakından tanıdığını ifade eden surözü, adana Demirspor’un federasyon nezdindeki menfaatleri konusunda faaliyetlerde bulunacağını ifade etti.

 

2010 yılında Ajda Pekkan’ın evli olduğunu öğrendiği için ayrıldığı Hasan surözü, Pekkan’ın ardından ikoncan eda Taşpınar ile aşk yaşamaya başladı. Ancak sosyetik güzel ilişkisini bir süre basından ve herkesten gizlemeyi uygun görmüştü. Ancak pek mümkün olmadı. 46 yaşındaki iş adamı sevgilisi ile çeşmeye geldiğinde kalabilmek için oldukça lüks bir villa kiralamıştı. Ancak işleri dolayısıyla Amerika’da bulunması gereken surözü ’nün sevgilisi 33 yaşındaki eda Taşpınar, sevgilisini özlediğinde sık sık ABD’ye seyahat ediyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir