Fikret Orman Kimdir Kaç Yaşında Serveti ?

Fikret Orman Beşiktaş Jimnastik Kulübü 33. Başkanı ve inşaat mühendisi, aynı zamanda işa adamıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi ve Florida Üniversitesinde yüksek öğrenimini tamamladı. İstanbul doğumludur. 1967 yılında dünyaya geldi. Orsan Yedek Parça San. ve Knorr-Orsan Ticari Araç Sis. Ltd. şirketlerinde yönetim kurulu üyesidir.2000 ve 2004 yılları arasında Beşiktaş ‘ ta yöneticilik yaptı bu dönemde Serdar Bilgili başkandır.

 

Fikret Orman 2004 yılında başkanlık adayıdırancak Yıldırım Demirören bunu elinden aldı. 2013 tarihinde yapılan seçimlerde Serdar Adalı ile yarıştı. Bu yarışta galip geldi ve tekrar başkanlık unvanına kavuştu. 3 yıl için yeniden başkan olmuştur. Ailesinden gelen bir özel Beşiktaş tutkusu ile büyüdü. Babasının özellikle koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu söylenir.

 

Fikret Orman yakın bir zamanda söylediklerine göre yeni sezon için başarılı transferler var olacağını müjdeledi. Gücüne güç katarak ilerleyecek bu takım başarılı transferler ile herkesin yüzünü güldürecek. Sponsprlukların ve transferlerin çok önmeli olduğunu belirtti. Takımına sonsuz bir güven duyar kendisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.