Erkan Körüstan Kimdir Yönetim Kurulu Listesi ?

Erkan Körüstan ; 1966  yılında Bursa’ da doğmuştur.  Ailesinin gelir durumu iyi olduğundan  eğitim hayatına paralel olarak  kendilerinin şirketi  olan Körüstan şirketinde çalışmaya başlamıştır. Futbola duyduğu ilgi nedeniyle yine doğduğu şehirin takımı olan  Bursaspor klübünde  2000 / 2004 yılların da  yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır.

 

Yine  Bursaspor klübünde  çeşitli yöneticilik mevkilerinde bulunan Erkan Körüstan , son olarak Bursaspor  genel başkanı İbrahim yazıcının  vefat etmesi üzerine yapılan seçimlerde   görev yaptığı klübünde 18  Haziran  2013 tarihinde , genel başkan başkan seçilmiştir.  Erkan Körüstan , takımı ile bir çok başarıya imza atmıştır.

 

Şuan evli olup iki çocuk babası olan Erkan  Körüstan , aile işlerini ve   futbol işlerini de beraberinde yürütmektedir. Klübünün  24. Genel başkanı seçilen Erkan körüstan , yüksek eğitimini tamamlamamıştır.  Okul hayatını  liseye kadar bitirdikten sonra doğrudan iş hayatına atılmıştır. İş hayatında   okul hayatına  göre   daha fazla başarıyı yakalamış ve ailesinden yaptığı işler konusunda oldukça destek görmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir