Muzaffer Önadım Kimdir Listesinde Kimler Var ?

Bursa’da yapılan bir projede ev sahibi olan Muzaffer Önadım, hayatı boyunca Bursa’da yaşamış. Bursalılar Derneği genel başkanı ve bursa mehter takımı kurucusu olan önadım, bir dönem avcılar kulüp başkanlığında bulundu. 40 senedir balık adam ve kara avcılığında da oldukça iyi olduğunu düşünüyor.

 

İkamet ettiği evin yer aldığı proje ile ilgili verdiği röportajda Muzaffer Önadım, sevgi ve iyilikle her şeyin sonuca ulaştırılabileceğine inandığını anlatıyor. Evinde ve işindeki her konuda son derece özenli olan önadım, mükemmeliyetçi bir yapıya sahip.

 

Bursa’nın yıldırımlar kentindeki çocukluğunu geçirdiği evden tam bir Osmanlı malikânesi olarak bahseden Muzaffer Önadım, avcılığa meraklı olduğu için o dönemlerde evin bahçesinde köpeklerle oldukça fazla zaman geçirmekten zevk alırmış. Evi kendisi için oldukça önemli olan önadım ve eşi servet hanım evlerini neredeyse ailece tasarlamış ve düzenlemiş. Oğulları iç mimar olan ailenin evi oğullarının elinden çıkmış. Perdeler servet hanımın tasarımı, merdivenler ise muzaffer beyin tasarımı imiş. Bu şekilde yaşam alanlarını ailece zevkle ve keyifle yaşayacakları bir yer haline getirmişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.