Cansu Önder Kimdir ?

Cansu Önder Elidor Miss Turkey 2013 güzellik yarışmasına katılması ile adı duyulmuştur. Güzelliğiyle yarışma zamanlarında kendinden çok söz ettiren Cansu dereceye giremeyerek hayallerine veda etmiştir. Cansu yüz güzelliği ve sempatikliği ile yarışmaya damga vurmuş bir isimdir. İzmirli olan Cansu Önder İzmir’in kızlarının güzelliğini bir nevi ortaya koymuştur. Bildiğimiz gibi Miss Turkey’de sadece yüz güzelliğine ya da fiziğe bakılmıyor kızları didik didik inceleyerek ona göre seçiyorlar. Ayrıca Cansu’nun üç bin kişi arasında ilk yirmiye girmesi bile bence onun güzelliğinin bir kanıtıdır. 1,72 boyunda olan Cansu yarışmanın iddialı isimlerinden birisi olmuştur.

 

1993 İzmir doğumlu olan ve İzmir’de yaşayan Cansu Önder Ege Üniversitesi İktisat birinci sınıf öğrencisidir. Cansu yüzmek, yürüyüş yapmak, yeni yerler görmek, müzik dinlemek ve tiyatroya gitmekten hoşlanır. Aynı zamanda Cansu tiyatro kulübüne üyedir. Fotoğraf çekmek ve keman çalmak Cansu’nun tutkuları arasında yer almaktadır.

 

Cansu’nun özel hayatıyla ilgili elimizde bir bilgi bulunmamaktadır. Daha üniversite öğrencisi olan Cansu’nun hayallerinin bu yarışmayla son bulmadığını ve eminim ki hayallerini gerçekleştirmek için önüne birçok fırsat çıkacaktır.Cansu’nun bu yarışmada dereceye girmemesi hayallerini bozmamalı ve yoluna devam etmelidir.Çünkü insanlar hayalleri olmadan mutlu olamazlar insanlarının hayali olmalı ki onu gerçekleştirmek için çalışsınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir