Mehmet Behlül Vatansever Kimdir Abdülhamid’in Torunu Nilhan Sultan Kimdir ?

Mehmet Behlül Vatansever zengin bir Türk iş adamıdır. Kendisi Sultan 2. Abdülhamid’in torunu olan Nilhan Sultan ile evlenmiştir. Osmanlı Hanedanına ait şu an 25 hanedan üyesi hayattadır. Şehzade Orhan Osmanoğlu’nun en büyük çocuğu olan 26 yaşındaki reklamcı Nilhan Sultan ile 22 Eylül 2012 tarihinde dünya evine girdi.

Mehmet Behlül Vatansever Hanzade bebeğim doğumu ile bir kız çocuk babası olmuştur. Haznade bebek 3 kilo 750 gram ağırlığında doğdu. 6 Haziran tarihinde dünyaya geldi. Bebeğin dedesi Şehzade Orhan Osmanoğlu çok heyecanlı olduğunu ve dede olma duygusunu çok güzel bir şekilde tattığını belirtti. Nilhan Sultan ile Beylerbeyi Sayında Osmanlı gelenek ve göreneklerine uygun olarak görkemli bir düğün ile evlendiler.

Mehmet Behlül Vatansever türk kahvesinin özel lokumlar ile buluştuğu, konuklara özel olarak lokma dökülen tam tipik bir Osmanlı düğünü ile evlendi. Bir saray üyesi babası konumunda bulunan ünlü iş adamı görkemli bir düğün yaşamıştır. Güzel bir kız çocuğuna sahip ikilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.