Eser Yenenler Kimdir Kaç Yaşında Hayatı ?

“Eser Yenerler” 14 Şubat 1984 yılında Bursa’ da doğmuştur.  11 yaşından bu yana tiyatro dünyasında yer almıştır. İstanbul Marmara Üniversitesi, İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında oyuncu Yılmaz Erdoğan’ ın kurduğu BKM Mutfak tiyatro ekibine dahil olmuştur.

 

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı televizyon programında sunuculuk, oyunculuk ve yazarlık yapmıştır. Bu program “Eser Yenerler”’ in daha fazla tanınmasına vesile olmuştur. Yazdığı ve oynadığı skeçlerle, özellikle gençlerin kalbini kazanmıştır. Şimdilerde BKM Mutfak oyun arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile 3 1 programı yapan oyuncu, kanal değiştirerek aynı programa 3 Adam ismiyle devam etmiştir. Dudaklarının kalın olmasından dolayı “Bal Dudak” lakabı takılmıştır.

 

Dönem dönem aşk dedikoduları ile haberlerde yer alan “Eser Yenerler”, bir dönem “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı televizyon dizisinde Aylin karakterini canlandıran oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile birlikte olmuştur. Daha sonra Farah Zeynep Abdullah’ ın eğitimi için Londra’ ya gitmesi sonucunda, mesafeler yüzünden ayrıldıkları magazin haberlerinde yer almıştır.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.