Selin Şekerci Kimdir Kimin Sevgilisi Kaç Yaşında ?

Selin Şekerci 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okumuştur. İzmir devlet tiyatrosunda oyunlar sergilemiştir. Özel tiyatrolarda çocuk oyunlarında oynamıştır. Daha sonra İstanbul’a gelmiştir ve çeşitli reklamlarda ve dizilerde oynamaya başlamıştır. Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Üç bölüm Kavak Yelleri dizisinde boy göstermiştir. En çok tanındığı dizi Melekler Korusun dizisidir. İzmir Çetesi, Leyla ile Mecnunda da oynamıştır. En son Benim için Üzülme adlı dizide başarılı bir performans sergilemiştir. Ama daha sonra nedeni bilinmeyen sebeplerden dolayı diziden ayrılmıştır. Ben yaparım adlı programda da yer almıştır.

Selin Şekerci sekiz yaşına kadar bale yapmıştır. Ancak geçirdiği bir kaza yüzünden bırakmak zorunda kalmıştır ve sonra tiyatroya yönelmiştir. Annesi ve babası beş yaşındayken ayrılmışlar ve annesiyle kalmıştır. O yüzden genç yaşta anne olmak istediğini belirtmiştir.

Selin Şekerci oyuncu Kaan Taşaner ile ilişkisi vardır. Genç oyuncu daha önce de rol arkadaşı Eren Hacısalihoğlu ile aşk yaşamıştı.

Yorum

Yorum Yapın
  1. selin abla senin ben daha yakışıklı biriyle sanıyordum ama deyilmi şey sen furkan andıç abi ile daha çok yakışıyorsunuz sizi çok seiyorum çok güzel bir kızsınız l love you selin şekerci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.