Mesut Mestan Kimdir Listesinde Kimler Var ?

2010 yılında şampiyon olan Bursaspor takımının o dönemki futbol şube sorumlusu Mesut Mestan, 2004 yılından beri dönem dönem takım için çeşitli görevlerde yer aldı. 2011 yılında kulüp müdürü Osman Nuri Biçer ile tartıştığı gerekçesiyle görevinden alınan Mestan, Bursaspor için hizmet vermeye devam edeceğini bildirmişti.

 

Bursaspor takımında yönetim kurulunda alınan kararın ardından 16-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacak olan olağanüstü genel kurul Toplantısı’nda görüşülecek olan başkanlık seçimi için adaylığını ilan eden kişilerden biri de Mesut Mestan. Verdiği bir röportajda Mestan,  Cüneyt Özkan ve recep Bölükbaşı’na karşı verdiği başkanlık yarışında yönetim kurulu listesini büyük bir güvenle teslim ettiğini belirtti.

 

Bursaspor’da mayıs ayı içerisinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul toplantısı öncesinde başkan adayı Mesut Mestan, Sivasspor’la sözleşmesi bitecek olan aydın Karabulut’u transfer görüşmesi için menajeri ile birlikte Bursa’ya davet etti. Bursaspor başkan adayı Mestan, yaptığı açıklamada olağanüstü genel kurulda başkan seçilmesi halinde aydın Karabulut’un 4 yıl süreyle Bursaspor formasını giyeceğini belirtti. 2006 yılında da takımın başkan adayı olan Mestan, o yıllarda isteğine ulaşamamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.