Abdülkadir Doğulu (Bayrampaşalı) Kimdir Kaç Yaşında ?

Abdülkadir Doğulu 1.78 cm boyundadır. Kadir Doğulu Mersin’de dünyaya gelmiştir. Kadir Doğulu, aynı zamanda bir menejerlik şirketi sahibi. Kadir Doğulu’yu ilk olarak Küçük Sırlar Dizisi ile ekranlarda gördük, Küçük Sırlar dizisinde Sinem Kobal, Burak Özçivit gibi ünlü isimlerle rol almıştır. En büyük çıkışını da Küçük Sırlar dizisiyle yapmıştır.Şimdi ise Show Tv’de yayınlana Pis Yedili dizisinde, Bayrampaşalı olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin Popülerliği son günlerde belli, dolayısıyla dizinin başrolünde olduğu için Kadir Doğulu’un da popülerliği devam etmekte.

 

Kadir Doğulu çocukluğundan beri çok çalıştığını ve neredeyse her türlü işte çalıştığını belirtti. Günümüzde gözde olan mekan Piyasa’yı işletiyor. Zaten Kadir Doğulu küçüklüğünden beri hep bir bar işletmecisi olmak istemiş. Kadir Doğulu Mersin’de dünyaya gelmiştir, 5 kardeştir. Kardeşlerinden Kemal Doğulu da tanınmış bir isimdir.

 

Kadir Doğulu tüm kardeşleriyle arkadaş gibi olduğunu söylüyor.

4 Yorum

Yorum Yapın
  1. bunu okuduma iyi oldu kadir dogludan biraz da olsa yine yeni seyler ogrendim insallah pis yedili dizisine geri doner

  2. kadir doulu seni cok ama cok seviyorum sis eda eceylen cok ama cok yaksyorsunuz cunku da balsladnda pis yedili sizi gurdum ve dedimki onlar cok ama cok yaksyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir