Adnan Nas Kimdir Kaç Yaşında ?

Adnan Nas , 30  Ocak 1951 tarihinde İstanbul’ da doğmuş ünlü bir  iş adamıdır. Ünlü  iş adamı Adnan Nas , eğitim kariyerini oldukça geliştirmiş birisidir. Ankara üniversitesinden  Siyasal Bilgiler bölümünü  ve istanbul üniversitesinden hukuk fakültesi bölümünü bitirmiştir.  Şu an  Türkiye’nin 4 büyük takımından birisi olan Galatasaray  Spor  klübü başkan seçimlerinde   2011 yılında  Ünal aysal  başkan seçilmiştir.

 

Ünal Aysal’ın başkan seçilmesini takriben ünlü  iş adamı Adnan Nas ‘ da aralarındaki münasebete mütetabi olarak  Galatasaray  Spor  klübünün muhasip üyesi olmuştur.  Adnan Nas   Galatasaray  spor klübünde ki çeşitli mevkilerde  hizmet göstermiş  ve ünlü iş adamı genel olarak gündeme gelmemiştir.  Geçtiğimiz süreç  içerisinde   Galatasarayın 6-1’ lik malubiyeti üzerine  Fatih Terim için sert sözler kullanmış   Bu saatten sonra Fenerbahçe takımını   çalıştırmasını önermiştir.

 

Bu sözleri  üzerine gündeme gelen Adnan Nas, söylediklerinin arkasında olduğunu belirtmiştir.  Adnan Nas  halen ,  Galatasaray spor klübünün  muhasip üyesi olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda Fransızca ve İngilizce de bilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir