Asena Erkin Kimdir Kaç Yaşında ?

Asena Erkin,  21 Kasım 1989 tarihinde, İzmir’ de doğmuştur. Turizmci bir ailenin kızı olan Erkin, uzun yıllar İspanya’ da yaşamıştır. Daha sonra Türkiye’ ye dönüp İstanbul Bilkent Üniversitesi, İşletme Bölümünde öğrenim görmeye başlamıştır.

 

Okuduğu yıllarda ünlü Fenerbahçeli futbol oyuncusu Caner Erkin ile bir ilişkiye başlamıştır. Daha sonra evlenme kararı almışlardır ve Asena Erkin okuldaki kaydını dondurmuştur. Babası, okulunu bırakıp evlenmesi konusuna karşı çıksa da Caner Erkin’ le tanıştıktan sonra ikna olmuştur. Erkin çiftinin, evlilikten kısa bir süre sonra da çocukları olmuştur.

 

Daha sonra öğrenimine devam etmek isteyen Asena Erkin, İşletme Bölümünü okumaktan vazgeçip Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü ile yoluna devam etmeye karar vermiştir. Kendi kıyafetlerinin tasarımını yaparak çevresinde dikkat çeken Asena Erkin daha sonra kıyafet tasarlayıp satmaya başlamıştır. Sosyal Medya aracılığıyla adını hızla duyuran markaya Asena isminin “Ase”si ve Caner Erkin’ in forma numarası “88” i birleştirerek “Ase88” ismini vermiştir. Ve ilgi gösteren büyük bir kitleye hitap etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir