Aslı Tandoğan Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Kim ?

Aslı Tandoğan 2 Nisan 1979 tarihinde Ankara’da doğdu. Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp bölümü mezunu. Hayatı boyunca müzik yapacağını hayal etmiş ancak bir anda kendisini sahnelerde bulmuştur. 2002 yılında “Gülüm” adlı dizi ile oyunculuğa başladı. Ardından Aşka Sürgün isimli dizide yıldızı parladı. Kabadayı isimli sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu ile baş rol paylaştı. Çoğu insan onu Dudaktan Kalbe’nin Lamia sı olarak da tanır.

Aslı Tandoğan Behzat Ç isimli dizide de rol aldı. 2002 den beri etkin olarak bu işler ile ilgilenir. Son dönemlerde hakkında Hazal Kaya ile bir gerginlik yaşadığına dair iddialar ortaya atıldı. Güzel oyuncu bu iddiaları yalanlayarak Hazal Kaya’nın genç ve güzel bir yetenek olduğunu söylemiştir.

Aslı Tandoğan sempatik ve başarılı olduğu gibi çok yetenekli. Hazal Kaya ile yaşanılan gerginliğin sette ortaya çıktığı iddia edildi. İddialara göre Hazal Kaya hakkında egosunun yüksek olduğunu iddia etmiş ancak bunlar sonradan yalanlanmıştır. Güzel oyuncudur.

Sevgilisi Tan Yeşilada ile yakın tarihte sade bir düğün ile evlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir