Aydan Taş Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Aydan Taş 1982 Eskişehir doğumlu bir Türk tiyatro oyuncusudur. Bir çok başarılı oyunda rol almış ve güzel çalışmalarda görev almıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümlerinden ayrı ayrı mezun olmuştur. Üniversite yıllarında amatör bir tiyatro eğitimi alan başarılı bayan komedi oyuncusu Eski Çarıklar ve Pişti adlı oyunlarda ilk oynamıştır.

 

Aydan Taş Organize İşler, Bebeğim,  Bir Demet Tiyatro ve Sınıf adlı filmlerde rol alarak kendini daha da başarılı bir şekilde tanıtmıştır. 2005 yılından beri Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunun sahibi Bkm Mutfak bünyesinde rol alıR. Sinema filmlerinin bir kaçı; Çok Film Hareketler Bunlar, Organize İşler ve Neşeli Hayattır. Krem, Bir Demet Tiyatro, Sınıf ve benzeri bir çok dizide de rol aldı.

 

Aydan Taş oyunculuk alanında ndaha da fazla gelişmeyi ve meşhur olmayı planlar. Dünya Kaç Bucak isimli bir çocuk oyununda oynamış. Sizinkiler, Pişti, Eski Çarıklar isimlerini taşıyan tiyatro oyunlarında başarı ile güzel roller almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.