Ayşegül Yıldız Kaç Yaşında Kimdir Resimleri ?

Türkiye’nin büyük seslerinden biri olan İbrahim Tatlıses’in son eşi olan Ayşegül Yıldız, 1981 yılında bursa şehrinde doğdu. Bursa lisesi mezunu olan Yıldız, Bursalı bir astsubayın kızıdır. 2002 Best Model of Turkey yarışmasında 4. oldu; ancak yarışmadan kısa bir süre sonra mankenliği bıraktı.

 

İbrahim Tatlıses’in Fırat dizisi çekimlerinde Bodrum sokaklarında tanıştığı Ayşegül Yıldız; Fırat, imparator gibi dizilerde rol alırken yerel kanallarda çeşitli zamanlarda sunuculuk ve modellik yaptı.

 

İbrahim Tatlıses’in hayatında büyük bir yeri olan 2014 yılı itibariyle 33 yaşında olan Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’e ait dizilerde oyunculuk yaptı ve daha sonrasında sanatçıya ait TV kanalında sunuculuk yaptı. Yaklaşık on yıl boyunca İmparator’un korumasında olan yıldız, yine sanatçının desteği ile İngiliz dili eğitimi aldı. Sanatçının bir klibinde oynayan eşi, onunla birlikte reklam ve tanıtımlarda da rol aldı. 2011 yılında sanatçının başına gelen silahlı saldırının ardından tedavi süresinde dünya evine giren çiftin 2013 yılında Acıbadem Maslak Hastanesi’nde Elif Ada isminde bir kızı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir