Berkay Can Değirmencioğlu Kimdir Kaç Yaşında ?

Berkay Can Değirmencioğlu; 12 Ocak 1993 tarihinde Bursa kentinde dünyaya gelmiş 13 numara ile forma giyen profesonel futbolcudur.

 

Kariyeri bir hayli başarılı geçen Berkay Can Değirmencioğlu; alt yapı kariyerine Bursaspor da oynayarak başlamıştır. Savunmada oldukça başarılı rol oynayan Değirmencioğlu; bu başarısı ile kısa sürede ön plana çıkmış ve Fenerbahçe de oynmaya başlamıştır. Burada stopper ve defans olarak oynayan profesyonel futbolcu, gerek oyunun geleceğini etkileyen pasları gerekse savunmada profesyonelce durdurduğu topları ile büyük takımlar tarafından dikkatle takip edilmekte ve transfer olmak için uygun zamanı beklemektedir. Gen. Ve bir o kadar da başarılı futbolcu, Berkay Can Değirmencioğlu  1.90 cm boyunda ve 81 kg ağırlığındadır. Berkay Can, Fenerbahçe A – 2 takımında bir yılkadar  bir süre ile oynadıktan sonra 1 yıllık olarak denizlispor’ a transfer olmuştur.

 

Berkay Can Değirmencioğlu; şu an da daha iyi işlere imza atmak amacı ile bol bol antrenman yapmakta ve halen Denizlispor da kiralık olarak forma giymektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir