Derin Mermerci Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi ?

Magazin dünyasının zengin ve sosyetik isimlerinden biri olan derin mermerci, bir zamanların ünlü tekstil firması akfil’in sahibi Mehmet mermerci ve ender Mermerci’nin 3 kızından biridir. Mermerci, cem uzan ’la olan ilişkisi sebebiyle medyada adından oldukça fazla söz ettirmişti.

Güzellik yarışmasında 3. Olmasının ardından dikkatleri üzerine çeken ender Mermerci’nin küçük kızı olan derin mermerci, 2013 yılında flört etmeye başladığı doğuş yayın grubu CEO’su cem Aydın’la 26 Eylül’de evlendi. Cem aydın, 28 Nisan’da 33 yaşına giren eşi derin Hanım’a büyük bir sürpriz yapmış. Annesi ender Mermerci’nin de katıldığı doğum günü partisi New York’ta yapılmış. Eşinin isteklerini önemseyen aydın ve mermerci çiftinin mutlulukları tüm medyada oldukça fazla kişinin dikkatini ve beğenisini topluyor.

Ünlü çiftin medyada yayılan bebek beklediği haberlerinin asılsız çıkmasının ardından sosyetik güzelin İstanbul’da özel bir tüp bebek merkezinde tedavilere başlayacağı haberi ortaya çıktı. Sperm kalite ve sayısı sebebiyle doğal yollardan bebek sahibi olamayan cem Aydın’ın ilk eşide derin mermerci gibi tüp bebek tedavisi ile anne olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir