Duygu Erdoğan Kimdir ?

Galatasaray’ın teknik ekibinde yer almayı başaran Duygu Erdoğan, 1988 yılında dünyaya geldi. İstanbul üniversitesi spor bölümünü kazandı. Başarılı okul hayatı boyunca okul futbol ve kadın futbol takımlarının kaptanı olan Erdoğan, 3. Sınıfta uzmanlık dersini futboldan aldı.  Hocası Galatasaray’ın efsanevi antrenörlerinden Cevat Güler’di.

 

Spor akademisinden mezun olduktan sonra Duygu Erdoğan, Beşiktaş minik futbol takımının başına geçti. Ardından 2012 yılında Galatasaray kadın futbol takımının başına geçti. Ancak futbol seyircisi onu ilk kez Galatasaray takımının ziraat Türkiye Kupası’nda 1461 Trabzon takımı ile yapacağı maçtan önceki A takımı antrenmanında tanıdı.

 

Teknik direktör Fatih Terim’in devre arası kampında A takımla çalışmasına müsaade ettiği ve takım da stajyer antrenörlük görevinde yer alan Duygu Erdoğan, internet ortamında yaptığı talihsiz açıklamalarla takımdan istifa etmek zorunda kaldı. Galatasaray kulübesindeki Fenerbahçeli olarak tanımlanan Erdoğan, istifasının ardından yaptığı açıklamalarda yaptığı hatayı kabullendiğini ve fazla konuşmak istemediğini bildirdi. İnternet ortamında yapılan açıklamalara tepki çok sert oldu. Taraftarlar ve futbolcular, bu durumu kabullenmek istemedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir