Gwyneth Paltrow Kimdir ?

Gwyneth Paltrow Abd’li sinama oyuncusudr ve 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Los Angeles, Kaliforniya doğumludur. Yönetmen ve yapımcı Bruce Paltrow’un kızıdır. Annesi de bir oyuncudur. Kendisi Yahudi asıllıdır. Bu güzel oyuncunun siname kariyeri 1991 yılında başladı. 1998 yılında En iyi oyuncu kadın dalında altın küre ve Oscar ödülleri kazanmıştır. 1993 yılından sonra yıldızı parlamaya başlamıştır. Öncelikle 1996 yılında Brad Pitt ile bir ilişki yaşamış ve hatta nişanlanmıştır.

 

Gwyneth Paltrow Brad Pitt birlikteliğini 1998 yılıdna nişanı bozarak noktalamıştır. Bunun sebebi de şiddetli geçimsizlik ve güven sorunlarıdır. Ardından Ben Affleck ile bir ilişki yaşamıştır. 2003 yılında Coldplay grubnun sempatik ve yakışıklı solisti Chris Martin ile gizli bir şekilde evlenmiştir. 2004 yılında güzel yıldızın ilk çocuğu olan Apple Blythe Alison Martin dünyaya gelmiştir.

 

Gwyneth Paltrow ikinci çocuğu Moses Bruce Anthony Martin’i 2006’da dünyaya getirdi. Son zamanlarda ayrılacağı konuşulan ikilinin güzel iki çocuğu bulunmaktadır. Güzel oyuncu gerçekten dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir