Hakan Baş Kimdir Kaç Yaşında Hayatı ?

Türk girişimci ve iş adamı Hakan Baş, e ticaret sitesi Lidyana.com’un CEO’sudur. Lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lİsesi’nde tamamlamış, yıllar sonra Üsküdür Amerikan Lİsesi”nin mezuniyet töreninde yaptığı konuşmayla ses getirmiştir. Cornell Üniversitesi’nde MBA eğitimi alan Hakan Baş, Yale Üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Sporla yakından ilgilenen Baş, aynı zamanda milli yüzücüdür.Fenerbahçe Yüzme Takımı’nın takım kaptanlığını yapmıştır.

 

Endeavor Danışma Kurulu’nun da üyesidir. Lidyana’nın dışında Peak Games ve Krombera’nın da kurucu ortağıdır. Diş hekimi anne ve aynı meslekten bir babanın çocuğudur. Hakan Baş babasının yakın arkadaşı Mehmet Ali Aydınlar’ı rol model olarak aldığını bir röportajında açıklamıştır.

 

Hakan Baş’ın ismi uzun süre Hülya Avşar’ın kız kardeşi Helin Avşar’la anıldı. Ancak asıl ses getiren beraberliği model ve oyuncu Özge Ulusoy’la olan ilişkisi oldu. Hacı Sabancı’yla olan birlikteliğini noktalayan Özge Ulusuoy, Lidayana’nın çekimleri vasıtasıyla tanıştığı Hakan Baş’la bir ilişkiye yelken açtı. İkili hala beraberlerliklerini sürdürüyorlar ve ilişkileri evlilik yolunda ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir