Işıl Reçber Kaç Yaşında ?

5 Ekim 1977 yılında dünyaya gelen Işıl Reçber, terazi burcudur. Aileden Antep ve Arnavut kökenlidir. Işıl Reçber’in babası serbest ticaretle uğraşmaktadır. Gençlik yıllarında Antalya’da ailesiyle yaşayan Reçber, Rüştü Reçber’le de Antalya’da tanışmıştır. O sıralarda Antalyaspor’da file bekçiliği yapan Rüştü Reçber, daha sonraki yıllarda Işıl Reçber’e ilk görüşte aşık olduğunu itiraf edecektir.

 

Işıl Reçber, 17 yaşında tanıştığı Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski kalecisi Rüştü Reçber’le mutlu beraberliklerini evlilikle taçlandırdı. Çiftin bu evlilikten bir kız bir de erkek çocukları bulunmaktadır.

 

Modayı yakından takip eden Işıl Reçber, cemiyet dünyasının gözde isimleri arasındadır. Sık sık giydiği kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde yer alan Reçber: aynı zamanda katıldığı sosyal sorumluluk dikkat çekmektedir. Eşiyle birlikte Bir Dilek Tut Derneği’nin faaliyetlerine destek vermişlerdir. Sportmen bir kişiliği sahip olan Reçber, Antalya’da yaşadığı yıllarda basketbol oynamıştır. 8 yıldır düzenli olarak pilates yapmaktadır. Günümüzde de sporu bırakmadığını bedenine ve görünüşüne özen gösterdiğini belirten Işıl Reçber, iki yabancı dil bilmektedir.

2 Yorum

Yorum Yapın
  1. kendisi gaziantep doğumludur ve hayatında ilk kez 17 yaşında üniversteye gidene kadar orada yaşamıştır.

    • Aynen katiliyorum Istanbul dogumlu falan dildir ayrica 77 degil 76 dogumlu oldugunu dusunuyorum zira 20 yasinda evlendi ki 20 yas 96 yilinin mayis ayindaydi yani daha 21’e girmediydi üstelik daha 17 yasindayken rüstü’yle tanistigini soyledi ki o zaman haziran ayiydi yani daha 18 girmediydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir