Kıvanç Kasabalı Kimdir ?

Kıvanç Kasabalı , 24 şubat  1975’ te İstanbul’ da doğmuştur. İlk çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü adlı dizideki Cem rolü ile  yakalamıştır.  1.75 cm boyunda olan Kıvanç Kasabalı , uzun yıllardır  Sedef Avcı ile evlidir. Sedef Avcı da kendisi gibi , ünlü bir oyuncudur.  Fiziğinden dolayı , modelliğe merak sarmış olan Kıvanç Kasabalı , daha önceleri de bir çok dizi teklifi almış , fakat kendine ait kriterlerinden dolayı , dizi tekliflerini reddetmiştir.

 

Dizi tekliflerini reddetmesini  oyunculuğun eğitimini almadan ,  oyunculuk yapmak istememesine bağlamaktadır.  Kıvanç Tatlıtuğdan uzun yıllar önce bu işi yapmasına rağmen , onun kadar tanınmamasını ,  kendi yapısına bağlayan Kıvanç Kasabalı ,  Tatlıtuğu  tebrik ve takdir ettiğini de dile getirmiştir.

 

Tuba ünsal’ la yaşadığı birlikteliği tamamen hata olarak nitelendiren Kıvanç Kasabalı ,  o ilişkiyi tamamen unuttuğunu  ve ondan sonra askere gidip 2001 yılında geldiğinde  Sedef avcı ile tanıştığını ve şuanda da çok mutlu olduğunu söylemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir