Naz Aydemir Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Naz Aydemir 14 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Voleybolcudur. Naz Aydemir 1.86 cm boyundadır ve 68 kg’dır. Voleybola Eczacıbaşı altyapısında başlamıştır. Okuduğu okullarda ve Eczacıbaşı’nda dikkat çekmeye başlamıştır.

 

2005 yılında Eczacıbaşı kulübünde A takıma yükselmiştir. Aynı sezon Eczacıbaşı ile şampiyonluk yaşamıştır. Böylece Şampiyonluk yaşayan en genç pasör olma unvanını kazanmıştır. Bu kulüpte 4 sezon forma giydikten sonra Naz Aydemir 3 Haziran 2009’da Fenerbahçe Spor kulübüne transfer olmuştur. Burada gösterdiği başarısıyla kulübün birçok alanda şampiyon olmasına büyük katkı sağlamıştır. Bu başarısından sonra kendisine ‘’En iyi Pasör’’ unvanı verilmiştir. Fenerbahçe spor Kulübünde 3 sezon forma giymiştir.

 

Daha sonra 2012 senesinde Vakıfbank Spor kulübüne transfer olmuştur. O sezon Vakıfbank 5 kupa birden kazanarak adeta tarih yazmıştır. Ayrıca Naz Aydemir A, Genç ve Yıldız milli takımlarında da oynamaktadır. 2007 Dünya Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda Gümüş madalya almaya hak kazanarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Başarılı voleybolcu halen Vakıfbank forması giymektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.