Nicolas Cage Kimdir Müslüman mı ?

Nicolas Cage Abd doğumlu bir oyuncudur. 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi 1995 yılında En iyi erkek oyuncu dalında ödül almıştır ve gerçekten başarılı bir isimidr. Bir çok harika projede imzası bulunur. San Francisco’da tiyatro eğitimi almıştır. Bu tiyato ilgisi çocuk yaşlarından itibaren ünlü oyuncuda mevcuttur. İlk olarak TV dizilerinde oynayarak kariyerine başlamıştır.

 

Nicolas Cage ünlü yönetmen Francis Ford Coppola’nin yeğenidir ve onun da bir filminde rol almıştır. Oyunculuğu ve oynadığı filmlerin konsu ile aksiyon konusunda çok başarılı olmuş aşk filmlerine de yeni soluk kazandırmıştır. 1980 yılından beri oyunculuk yapar. 2004 senesinde 3. Evliliğini yapmıştır ve hala devam etmektedir. Bundan önceki evliliği 2002 yılından 2004 yılına kadar devam etmiştir.

 

Nicolas Cage yaptığı bir röportajında uğurlu bir kaç küçük taşları ve heykelleri ile Türkiye’den almış bulunduğu bir seccadesi olduğunu dile getirmiştir. Bu seccadeyi her yere götürdüğünü söylemiştir. Seyahatlerinde bu uğurlu eşyaların asla yanından ayırmıyor ve onlara ayrı değer yüklüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir