Popstar Ayça Kimdir ?

Popstar Ayça gerçek ismi ile Ayça Bingöl adında hoş bir bayandır. Zarif sarı saçları ile sempatik bir havası vardır. Üsküdar Musiki Cemiyetinde 5 yıl müzik eğitimi alıp kendini geliştirdi. Kendisi 1990 yılında Muş’ta doğdu. Aslen buralıdır. İTÜ Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi son sınıf öğrencisi ve TRT Gençlik Korosu kadrosunda yer alır. En büyük hayalinin adı neonlarla yazılmış bir assolist olmak. Eskiden Maksim gazinosunda olduğu gibi.

 

Popstar Ayça performansları ile jüriyi çok büyük ölçüde etkilemiştir ve gelecekte yıldızı parlayacak bir popstar olduğunu kanıtlamıştır. 2013 yılında bu yarışmaya katıldı. Star Tv ekranlarıdna yayınlanan bu yarışmanın iddialı seslerinden biriydi. Aynı zamanda güler yüzlü ve sempatik duruşu halın da beğenisini topladı. Kendini bilen ve sesini güvenen güzel bir yarışmacı idi.

 

Popstar Ayça bu işe gerçekten emek ve gönül vermiştir. Hayli ve hedefi doğrultusunda elinden geleni yaptı. Yarışmanın iddialı isimlerindendir. Bir performansı ile kitlelere ulaşmış ve kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Güzel bir şarkıcıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir