Seçkin Piriler kimdir Kaç yaşında ?

1998 yılında “elite model look” yarışmasında ikinci seçilen seçkin piriler, 1980 yılı aralık ayında dünyaya geldi. Bir ajansa bağlı olarak bir dönem mankenlik ve modellik yaptı. Hababam sınıfı üç buçuk, hababam sınıfı askerde ve çılgın dershane gibi TV dizilerinde yardımcı rollerde yer alırken 2003 yılında “kırmızı pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı.

 

24 Mart 2010 tarihinde 4 senelik sevgilisi duman grubu solisti Rıza Kaan Tangöze ile dünya evine giren seçkin piriler, mankenlik ve modelliği bir kenara bırakıp kendini eşi ve çocuklarına adadı. Eylül 2010’da Hakan isimli meraklı bir çocuk dünyaya getiren piriler,  hamileliği sırasında sadece bir kere podyuma çıktığını, zararlı olmasına rağmen hamburger ve kolaya aş erdiğini söylüyor.

 

Rock müzik sanatçısıyla evlenmenin sanılanın aksine harika bir şey olduğunu kanıtlayan seçkin piriler, Kaan Tangöze ile 4 senelik mutlu bir evlilik sürüyor. 2014 Mart ayında objektiflere 6 ay hamile olarak takılan piriler, hamilelikten dolayı aldığı kiloların umurunda olmadığını, bebeğinin sağlığının daha önemli olduğunu bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.