Sedat Doğan Kimdir Kaç Yaşında ?

Sedat Doğan 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Moda editörü, Sanat Yönetmeni Stil Danışmanı olarak hizmet vermektedir.

 

Moda yolculuğu 12 yaşındayken kuzeninin tasarladığı çantaları Samatya’da turistlere satarak başlamıştır.16 yaşında hem okumuş hem de Beyoğlu’nda birçok ünlü markanın mağazasında tezgâhtarlık yapmıştır. 21 yaşına geldiğinde vintage ve dönem kostümleri kiralayan mağazasını açmıştır. Müşterileri genelde modeller sanat yönetmenleri olmuştur.2008 ekonomik krizinden sonra mağazayı devretmek zorunda kalmıştır. Arkadaşı olan Tülin Şahin ile Moda editörü asistanlığı görevi yapmıştır. Kısa bir süre sonra Öner Evez Moda Organizasyon şirketinde göreve başlamıştır. Sedat Doğan çalışkanlığı ve deneyimleriyle Kreatif Direktörlüğe terfi etmiştir.2009 yılında Işın karaca ile ilişki yaşayan Sedat Doğan 2010 Kasım ayında ilişki sonlanmıştır. Tekrar barışan çift 30 Mayıs 2011 tarihinde evlenmiştir.2012 yılı Eylül ayında boşanmaya kadar vermişler ancak dava sırasında barışmışlardır. 6 Kasım 2013 günü kesin olarak boşanmışlardır. Anlaşmalı olarak boşanan çift tazminat yada nafaka talebinde bulunmamışlardır. Mia adında bir kızı vardır.

 

Bir zamanlar Okan Bayülgen’in hazırlayıp sunduğu Disko Kralı adlı talk şov programında görev almıştır. Moda geçici adaletsiz ve tehlikelidir sözünü benimsemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.