Sedef Avcı Kimdir ?

Sedef Avcı , 22 Ocak  1982 yılında İstanbul’ da doğmuştur.  Oyunculuk ve modellik yapmaktadır.  Geçtiğimiz yıllarda yayımlanan  Menekşe ile Halil  ve Ezel adlı dizilerin çok seyredilmesi üzerine tanınmış  ünlü oyuncu. Kendisi gibi oyuncu olan Kıvanç Kasabalı ile  2001 yılında tanışmış ve  2005 yılında evlenmişlerdir. Sedef Avcı  meslek kariyerini  mankenlikte de geliştirmiş , ve  Elite Model  ( seçkin model ) yarışmasında , birinci olmuştur.

 

Filmografisi oldukça  geniş olan oyuncu , aynı zamanda  eşinin de yer aldığı  Yaprak dökümü dizisinde yer almaktaydı. Sadece  oyunculuk ve mankenlik değil , aynı zamanda   ünlü oyuncu  Çalışma Ekonomosi  bölümünden mezundur. Kıvanç kasabalı’nın  boyu  175 cm   Sedef avcınınki de   175  cm’ dir. Model olduğundan dolayı haliyle  uzun boylu olan Sedef Avcı , günümüzde  hala  oyunculuk ve  mankenlik kariyerini  ilerletmektedir.

 

Kıvanç kasabalı ile bir çocuğu bulunan Avcı , katıldığı bir programda  özel hayatında hiç bir sorun olmadığını  ve eşi ile mutlu bir hayat yaşadığını belirtmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.