Serkan Tanırgan Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi ?

Serkan Tanırgan küçük yaştan beri basketbol oynayan yakışıklı ve uzun boylu bir modeldir. Basketbol hayatına da 9 yaşında iken bi tesadüf sonucunda başladı. 27 Ocak 1987 tarihinde Almanya’da Landshut şehrinde doğmuştur. Eğitim hayatıan Türkiye’de başladı. Hem model hem de basketbolcudur. Genç kızların da hayran olduğu çok yakışıklı bir gençtir. Bursa Tofaş Spor Kulübüne yetenekli olduğu göze çarpılarak çağırılmıştır ve burada alt yapı oluşturdu.

 

Serkan Tanırgan Bursa Tofaş Spor Kulübünde üç kez Türkiye birinciliği elde etti. Ardından Boluspor Basketbol Takımına transfer oldu. Çeşitli markaların katalog çekimlerinde modellik yaptı. 2012 yılında TV8’de yayınlanan ve Kenya’da yapılan “Tropytürk” yarışmasına katılmıştır. Hem başarılı bir basketbolcu ardından da yakışıklı bir model olmuştur. Kendisi Show tv de yayınlanan bir yarışma olan Ben Buradan Atlarım yarışmasının da yarışmacılarından birisidir.

 

Serkan Tanırgan başarılı bir basketbol geçmişine sahiptir. Yeteneği ve atletik yapısı ile bir çok başarı kazandı. Dikkat çekmiş ve hep beğeni topladı. Başarılı bir modeldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir