Survivor Irmak Atuk Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında ?

2013 survivor yarışmasında ünlüler tarafında yarışan ünlü model ve oyuncu Irmak Atuk, 1985 yılı Kasım ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını İzmir’de tamamlayan ünlü isim 2002 best model of Turkey güzellik yarışmasında 1. Olduktan sonra best model of the World yarışmasında ise 2. Olmuştur.

 

Güzellik yarışmalarındaki derecelerinin ardından profesyonel mankenliğe adım atan Irmak Atuk; modelliğin yanı sıra gurbet kadını, lise defteri, ölümüne sevdalar gibi TV dizilerinde çeşitli rollerde yer almış ve kendi hazırladığı bir moda programının sunuculuğunu yapmıştır. Özellikle Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında yaptığı hosteslik ile tanınmıştır.

 

Dört kuşaktır Atatürk, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama, Daniel Graig ve Abdullah Gül’e kadar dünyaca ünlü isimler için smokin hazırlayan Kordonciyon ailesinin düzenlediği 120. Yaşını kutlama defilesinde özel bir parçanın tanıtımını da survivor macerasında özel tecrübeler edinen ünlü model Irmak Atuk yaptı. Rixos Taksim İstanbul’un ev sahipliğinde 120 parçalık özel salon kıyafetleri defilesi yapıldı. Defilede başarılı mankenin giydiği kıyafeti ailenin küçük kızı Nora tasarladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir