Zeynep Selvili Kimdir Burak Yılmaz’ın Sevgilisi Kim ?

Zeynep Selvili 1987 yılı İzmir’de doğan psikolog Uzman Ruh Sağlığı Danışmanı ve Psikoterapist olarak mesleğini devam ettirmektedir.

 

2005 yılında Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun oldu.2009 yılında Miami Üniversitesini sinema ve psikoloji çift ana bilim dalıyla bitirdikten sonra aynı sene New York Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Mayıs 2012 yılında New York Üniversitesi’nden Sağlık ve Psikoloji dalından uzmanlıkla mezun olmuştur. Özel yaşamında Gatasaray’da top koşturan Burak Yılmaz ile beraberlik yaşamıştır. Burak Yılmaz ile beraber iken adı yıldız futbolcu Arda Turan ile anılmış böyle haberlerin gerçeği yansıtmadığını Arda Turan’ın kardeşi gibi olduğunu söylemiştir. Sosyetik güzel Zeynep Selvili uzun süredir aşk yaşadığı yıldız futbolcunun kendisini aldattığını öğrenmiş ve ilişkiye son vermiştir. Böyle yaparak Burak Yılmaz’a misilleme göndermiştir. Nispet yaparcasına yeni sevgilisiyle çekindiği fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerine koymuştur.

Özel hayatıyla da adından söz ettiren Zeynep Selvili iş hayatında da başarılı bir psikologtur. Klinik çalışmalarında hastalık üzerine odaklanmaktansa kişinin davranışlarına önem verilmesi gerektiğini belirtmiş ve bu konuda çalışmalar yapmıştır.

Yorum

Yorum Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.