Kimdir Wiki Biyografi Arşivine Hoşgeldiniz, 23 Nisan 2014
Beğen 10

Aslıhan Güner Kimdir Kaç Yaşında Kimle Evli ?

Aslıhan Güner Kimdir Kaç Yaşında Kimle Evli ?

Aslıhan Güner, 22 Ocak 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol aldı.

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Moskova’nın Şifresi: Temel, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Sümela’nın Şifresi: Temel, Şefkat Tepe, Sonsuz Merhamet, Yuvamı Yıkamazsınız, Sözün Bittiği Yer, Menekşe Hikayeleri – Yine Bana Kalsın, Asi, Çemberimde Gül Oya, Sevda Çiçeği, Selena, Geceler Yarim Oldu, Esir Kalpler, Eski 18, The İmam, En iyi Arkadaşım, Büyük Buluşma, Sırlar Dünyası / Sır Kapısı, Her şey yolunda Merkez.

Yorumlar

 1. ayşe turhan diyor ki:

  serdarla hiç yakışmıyorsunuz yanlış bir tercih yapmıssın yinede mutluluklar dileriz serdar çok yakışıklı biri şefkat tepede takıpçisiyiz

 2. fatime BABAYEVA diyor ki:

  ASLIHAN ABLA MERT ABI ILE COK YAKISIYORSUNUZ BENCE AYSE TURAN SIZI MUTLULUGUNUZU
  CEKEMIYO SIZLERE MUTLULUKLAR DILERIM

 3. AYDIN TURAN diyor ki:

  mert abi birbirinize çok yakışıyorsunuz.

 4. AYDIN TURAN diyor ki:

  » Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

 5. AYDIN TURAN diyor ki:

  mert kılıç:aslıhan güner sizin hayranınızım
  şevkat tepe

 6. Tolga diyor ki:

  aslıhan abla hiç ama hiç yakışmıyonuz hemen ayrılın…mesela sana yakışan birini söliyim “Her Şey Yolunda Merkez” dizisinde Berk ATAN la cok yakısmıssınız onu söliyim hem Berk ATAN da suan bekar we sevgilisi yok tavsiye ederim

 7. şükran baykara diyor ki:

  lütfen benimle şimdi tanış benle aslıhan güner

 8. şükran baykara diyor ki:

  SANA EN İYİ YAKIŞAN SERDAR ABİ ASLIHAN ABLA BEN ŞÜKRAN BAYKARA

Yorum Yaz