Adil Rami Kimdir Kaç Yaşında ?

Adil Rami; 27 Aralık 1985 tarihide dünyaya gelmiş defans pozisyonunda oynayan etnik kökeni Arap ancak Fransa’ da ikamet eden profesyonel futbolcudur.

 

Alt yapı ve Kariyeri bir hayli başarılı geçen Adil Rami;futbola ilk olarak E. F. Saint-Raphael’ in alt yapısında forma giyerek başlamıştır. Burada kendini  çok iyi bir şekilde göstermiş ve orada büyük bir gelecek vaad  ettiğinin belirtilerini göstermiştir.  Rami; daha sonrasında bir çok hatrı sayılır kulüp ile sözleşme imzalamış ve dünya çapında kendini tanıtmıştır. Fransız Milli Takımında oynayan başarılı futbolcu, şu ana kadar pekçok maça çıkmış ancak çok sık olarak gol atma fırsatı elde etmemişir. 1.90 cm boyunda ve 88 kg ağırlığında olan oyuncu;  defans pozisyonunda oynamakta ve gerek ani hücumlarla gelen topları durdurması gerekse başarılı pasları ile kısa zamanda adını tüm dünyaya duyurmuştur.

 

Adil Rami; şu an da kiralık olarak Milan’ da forma giymektedir.  Rami; Aynı zamanda Uzun bir süredir Sidoni Biemont ile beraberliğini sürdürmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir