Afërdita Dreshaj Kimdir ?

Aferdita Dreshaj 19 Temmuz 1986 tarihinde doğmuştur. Kendisi aslen Arnavut’tur. Kosova güzellik yarışmasında birinci seçildikten sonra brezilya da düzenlenen Miss Universe 2011 yarışmasında birinci seçilerek herkesin dikkatini çekmiştir. Aynı zaman da müzik sektöründe de geçmişi vardır. İlk single’ı “Neşe Je burre” 2009 yılında çıkarmıştır. 12 yaşında ABDye taşındılar. Bir fotoğrafçı tarafından 17 yaşındayken keşfedildi ve modellik kariyerine başlamıştır.

 

Aferdita Dreshaj Shpat Kasapi ile nişanlanmıştır. Ancak 2013 yılında ayrılmışlardır. Şu anda annesi, erkek kardeşi ve kız kardeşi ile yaşamaktadır. Boyu 1.83 dür ve kilosu 55dir. Bülent Serttaş’ın klibinde oynamış olan güzel model Türkiye’ye gelmiştir. Röportajında” Çok heyecanlıyım. Türkiye’de ilk kez video klibinde oynayacağım. Bülent Bey’in klibinde oynayacağım için de ayrıca çok heyecanlıyım. İyi bir şirketle anlaştım. Boğaz’ı daha önce görmedim ve çok merak ediyorum” demiştir.

 

Aferdita Dreshaj son olarak Leonardo Wilhelm DiCaprio ile ilişki yaşamaktaydı. Daha sonra ayrılmışlardır ve Leonardo Wilhelm DiCaprio Toni Garn ile bir ilişkiye başlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir